Spalvoti blokeliai traukinio bėgiams

1 įvertinimai 5/5 | remiantis 1 kliento įvertinimu
Pristatymas iki 10 darbo dienų

Prekės kodas: ZA0510

Turimas kiekis: Prekė užsienio sandėlyje

Prekes pristatysime per 10 darbo dienų, nes tai yra užsakomoji prekė, kurios Lietuvos sandėlyje neturime

Gražūs traukinio bėgiai kartu su traukiniais yra lengvai sudedami, rinkinyje yra įvairių formų, todėl galite pasitelkti savo vaizduotę ir sukurti nuostabias konstrukcijas. 

€1807
Garantija: 24

 Prie komplekto pridėtos 2 žmonių figūrėlės. Komplekte yra 47 įvairios skirtingų spalvų formos, pagamintos iš aukštos kokybės plastiko, kurios gali būti laisvai derinamos, kuriant skirtingus variantus žaidimo metu. 

Lokomotyvas, važiuojant traukiniui, skleidžia traukiniams būdingus garsus, taip pat linksmą melodiją. Važiuodami žibintai priekyje mirksi.

Žaidimas su blokais padės lavinti vaizduotę ir judesių koordinavimą. Per žaidimą vaikas mokosi atpažinti figūras, spalvas, naudoti objektus ir juos koreguoti, o svarbiausia - žaidimas skatins vaiko kūrybinį ir loginį mąstymą. 

Išmatavimai:

  • 1 traukinuko lokomotyvas 6,5 x 7 x 9,5 cm

  • Žmogaus figūrėlės matmuo 6,5 cm

  • Geležinkelio plotis 6.5 cm

  • Takelio ilgis: 85 x 59 cm pločio

Žaislui reikalingos baterijos 3 x 1,5 V AA (komplekte nėra).

Rekomenduojama vyresniems nei 3 metų amžiaus vaikams. 

Specifikacijos
Akumuliatoriai 3 x 1.5V AA tipo baterijomis (komplete nėra)
Pakuotės matmenys 50 x 34,5 x 8 cm
Rekomenduojama mergaitei;berniukui;uniseks
Rekomenduojamas amžius 3 +
Sertifikatas CE
Svoris 1,2 kg
Kai įsigysite šią nuostabą prekę, būtų malonu sulaukti jūsų atsiliepimo :) Ačiū
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
1 įvertinimai

Kūrybingos spalvingos kaladėlės, iš kurių galite pastatyti įvairius pastatus, yra puikus pasiūlymas kiekvienam mažam smalsiam vaikų pasauliui. Kaladėlės yra lavinantis ir lavinantis žaislas. Jie padeda mokytis naujų formų, spalvų ir lavina rankinius įgūdžius.

€1586
1 įvertinimai

Ar jūsų vaikas po pirmojo apsilankymo zoologijos sode taip pat paklausė, ar galime tokį zoologijos sodą pasidaryti namuose? Pingvinų, stručių ar poliarinių lokių ar net aplink namą bėgančio tigro vizija nėra labai rami, todėl pateikiame šiuos fantastiškus blokus. Jų dėka vaikas pastatys svajonių zoologijos sodą.

€2196 €3467
1 įvertinimai

Šie spalvoti blokeliai leis jūsų vaikui išlaisvinti vaizduotę ir surinkti visų taip mėgstamą vandens žaidimų aikštelę! 

€6666
1 įvertinimai

Spalvotas JDLT blokelių rinkinys, užrištas kibire su linksmu dangčiu, skirtas vaikams, mėgstantiems kūrybines linksmybes. Blokeliai leis jums pastatyti namą, sieną, bokštą, tiltą .

€2616
1 įvertinimai

Nuostabus rinkinys, susidedantis iš 1000 elementų, norint sukurti žavią, mobilią ledų parduotuvę - būtent tai pradžiugins kiekvieną mažą dizainerį. Komplektas pagamintas labai patraukliai ir solidžiai, jame yra visos detalės, dėl kurių mobilioji transporto priemonė tampa patrauklesnė.

€3839
1 įvertinimai

Mokomieji blokeliai, susidedantys iš spalvingų figūrų, leis vaikui sužinoti apie spalvas ir formas, pastatyti bokštą ir pritaikyti formas. Komplektas skirtas kūdikiams nuo 1 metų amžiaus. Tai labai kūrybingas rinkinys, skatinantis spalvų atpažinimą, lavinantis rankinius įgūdžius ir motorinę koordinaciją.

€1337
Rašyk
Skambink