Spalvotas JDLT blokelių rinkinys

1 įvertinimai 5/5 | remiantis 1 kliento įvertinimu
Pristatymas iki 10 darbo dienų

Prekės kodas: ZA2884

Turimas kiekis: Prekė užsienio sandėlyje

Prekes pristatysime per 10 darbo dienų, nes tai yra užsakomoji prekė, kurios Lietuvos sandėlyje neturime

Spalvotas JDLT blokelių rinkinys, užrištas kibire su linksmu dangčiu, skirtas vaikams, mėgstantiems kūrybines linksmybes. Blokeliai leis jums pastatyti namą, sieną, bokštą, tiltą .

€2616
Garantija: 24

Spalvotas JDLT blokelių rinkinys, užrištas kibire su linksmu dangčiu, skirtas vaikams, mėgstantiems kūrybines linksmybes. Blokeliai leis jums pastatyti namą, sieną, bokštą, tiltą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suteikti savo vaikui laiko ir pastatas bus pastatytas greitai. Blokeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, fantastiškų spalvų, jie suteiks daug džiaugsmo kiekvienam.

Komplektą sudaro 63 elementai:

  • Kibiras su rankena ir dangčiu
  • Įvairių formų spalvoti blokai
  • Lipdukai

Kibiro matmuo:

  • 22 x 24 x 24 cm

Komplektas vaikams suteiks daug džiaugsmo, lavina vaizduotę, rankų įgūdžius ir koordinaciją. Žaisdamas vaikas mokosi loginio mąstymo, atpažįsta formas ir spalvas, naudoja objektus ir juos derina. Įvairių dydžių blokų rinkinys, lengvai susispaudžiantis vienas į kitą, leis vaikams pastatyti savo tvirtovę.

Dėl žaidimo su blokais vaikas galės mankštintis:

  • Motoriniai įgūdžiai
  • Rankų vystymosi koordinavimas
  • Vaizduotės ir jutimų lavinimas - formų, spalvų, medžiagų faktūrų atskyrimas

Ryškios spalvos blokeliai atkreips vaiko dėmesį. Blokeliai yra suderinami su populiariais mūsų rinkoje blokais. Po žaidimo blokai turėtų būti laikomi užrakinamoje talpykloje, kad jie netaptų kliūtimi kitiems namų nariams, vaikščiojantiems po namus naktį.

Specifikacijos
Pakuotės matmenys 30,5 x 28,5 x 23,5 cm
Rekomenduojama mergaitei;berniukui;uniseks
Rekomenduojamas amžius 3 +
Sertifikatas CE
Spalva Rožinė;Žalia
Svoris 1,3 kg
Kai įsigysite šią nuostabą prekę, būtų malonu sulaukti jūsų atsiliepimo :) Ačiū
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
1 įvertinimai

Karinių sraigtasparnių statybai skirtas techninių kaladėlių komplektas leis žaisti net keletą taktinių žaidimų. Karinių spalvų plastikiniai blokeliai atitiks bet kokio karo taktikos reikalavimus.

€1573
1 įvertinimai

Techninių kaladėlių rinkinys, skirtas kariniam automobiliui ir tvirtovei pastatyti, puikiai tiks per kiekvieną karo kovos taktiką. Karinių spalvų plastikiniai blokeliai atitiks bet kokio karo taktikos reikalavimus. Šių elementų dėka vaikas galės pastatyti karinį automobilį ar apsaugos užtvarą.

€1645
1 įvertinimai

Ar jūsų vaikas po pirmojo apsilankymo zoologijos sode taip pat paklausė, ar galime tokį zoologijos sodą pasidaryti namuose? Pingvinų, stručių ar poliarinių lokių ar net aplink namą bėgančio tigro vizija nėra labai rami, todėl pateikiame šiuos fantastiškus blokus. Jų dėka vaikas pastatys svajonių zoologijos sodą.

€2196 €3467
1 įvertinimai

Nuostabus rinkinys, susidedantis iš 1000 elementų, norint sukurti žavią, mobilią ledų parduotuvę - būtent tai pradžiugins kiekvieną mažą dizainerį. Komplektas pagamintas labai patraukliai ir solidžiai, jame yra visos detalės, dėl kurių mobilioji transporto priemonė tampa patrauklesnė.

€3839
1 įvertinimai

Spalvingas kūrybinių blokų rinkinys suteiks vaikui daug džiaugsmo. Blokai yra ryškių spalvų, įdomių formų.

€1812
Rašyk
Skambink