Žaislinis virtuvės maišytuvas

1 įvertinimai 5/5 | remiantis 1 kliento įvertinimu
Pristatymas iki 10 darbo dienų

Prekės kodas: ZA2494

Turimas kiekis: Prekė užsienio sandėlyje

Prekes pristatysime per 10 darbo dienų, nes tai yra užsakomoji prekė, kurios Lietuvos sandėlyje neturime

Maišytuvas su sukamaisiais ma-ais maišytuvais yra nepakeičiama įranga kiekvienoje virtuvėje. Žaislas turi besisukantį maišytuvą, veikimo metu jis šviečia raudonai ir yra girdimas būdingas maišymo triukšmas.

€1353
Garantija: 24

Maišytuvas su sukamaisiais ma-ais maišytuvais yra nepakeičiama įranga kiekvienoje virtuvėje. Žaislas turi besisukantį maišytuvą, veikimo metu jis šviečia raudonai ir yra girdimas būdingas maišymo triukšmas. Žaislas išimamas iš stovo, jame yra nuimamas dubuo, skirtas plakti grietinėlę, maišyti kremus ir pan.

Komplektą sudaro:

  • Maišytuvas su maišymo juostomis
  • Stovi
  • Dubuo

Žaislo matmenys:

  • 18 x 11,5 x 21 cm

Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl jie susipažįsta su artimiausia aplinka ir pasauliu. Žaislai, imituojantys prietaisai iš kasdienio gyvenimo, leidžia vaikams mokytis ir išmokti tam tikros veiklos žaidžiant. Patyrusio virėjo virtuvėje neturi trūkti maišytuvo. Jos dėka vaikas gali paruošti daugybę skanių patiekalų savo svečiams, pavyzdžiui: lėlėms, meškiukams.

Mūsų pasiūlyme iš šios linijos taip pat rasite virdulį, trintuvą, skrudintuvą, kavos virimo aparatą, mikrobangų krosnelę, skalbimo mašiną, lygintuvą, kiekvienos virtuvės būtinų buitinių prietaisų

Specifikacijos
Akumuliatoriai 2 x 1.5V AA tipo baterijomis (komplete nėra)
Pakuotės matmenys 20,5 x 20 x 13,5 cm
Rekomenduojama mergaitei;berniukui;uniseks
Rekomenduojamas amžius 3 +
Sertifikatas CE
Svoris 0,32 kg
Kai įsigysite šią nuostabą prekę, būtų malonu sulaukti jūsų atsiliepimo :) Ačiū
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
1 įvertinimai

Žaislai, imituojantys prietaisus iš kasdienio gyvenimo, leidžia vaikams mokytis ir išmokti tam tikros veiklos žaidžiant.

€1419
1 įvertinimai

Žavus ir detalus maišytuvas padės jauniesiems kulinarams ruošti patiekalus, maišyti tešlą, padažą ar glaistą! Žaislas skleidžia veikimo garsą, turi besisukančius plakiklius. Žaislas valdomas trimis, ant korpuso esančiais mygtukais, gali būti rankinis arba naudojamas su stovu, komplekte išimamas dubenėlis. Žaislui veikiant šviečia lemputė.

€1419
1 įvertinimai

Plastikinis maišytuvas su pjaustymo lenta ir vaisiais yra nepakeičiamas atributas bet kurioje virtuvėje. Kiekviena maža šeimininkė savo virtuvėje turėtų turėti maišytuvą, skirtą skaniems kokteiliams, sriuboms, padažams ruošti.

€1621
1 įvertinimai

Virdulys yra būtinas atributas kiekvienoje virtuvėje, jis puikiai tiks gaminant maistą namuose, ruošiant arbatą ir kavą.

€1063
1 įvertinimai

Beveik kiekvienas vaikas domisi tuo, kas vyksta virtuvėje. Pjaustymas, virimas ir kepimas yra nepaprastai įdomus mažyliui. Deja, mažesni vaikai ne visada gali padėti paruošti maistą. Todėl geras sprendimas yra saugi viryklė, kurios dėka vaikas lengvai paruoš vakarienę lėlėms ir meškiukams.

€4051 €5324
Rašyk
Skambink