Vaikiškas žaidimas Super nuotykių T-Rex rinkinys

1 įvertinimai 5/5 | remiantis 1 kliento įvertinimu
Prekės pristatymas gali trukti tarp 4-10 dienų

Prekės kodas: ZA2660

Turimas kiekis: Prekė užsienio sandėlyje

Tai yra užsakomoji prekė, kurios pristatymas gali užtrukti tarp 4-10 dienų. Prekės gali būti pristatomos per DPD, Omniva, Venipak arba paštomatus. Pristatymo kaina nuo 2.42 €

Super nuotykių „T-Rexa“ yra rinkinys, skirtas vaikams, mėgstantiems smagią pramogą, kurią suteiks didžiulis „T-Rex“ dinozauras. Saugokitės, nes galite pataikyti į pabaisos burną! Fantastiška ir išradinga trasa leis kiekvienam vairuotojui pajusti adrenaliną ir patirti puikius nuotykius su priešistorinėmis būtybėmis.

€2407 text_price_vat
Garantija: 24

Super nuotykių „T-Rexa“ yra rinkinys, skirtas vaikams, mėgstantiems smagią pramogą, kurią suteiks didžiulis „T-Rex“ dinozauras. Saugokitės, nes galite pataikyti į pabaisos burną! Fantastiška ir išradinga trasa leis kiekvienam vairuotojui pajusti adrenaliną ir patirti puikius nuotykius su priešistorinėmis būtybėmis. Atviraujate apie puikių nuotykių galimybes, naudodamiesi naujausia „Dino” trasa! Jus galit būti sučiuptas ir įstrigti dinozauro burnoje. Jei susigaudysite, kas vyksta, jus gali išgelbėti tik antras automobilis arba galite privažiuokite prie galinės rampos ir pabėgti! Meistras yra tas, kuris sugeba važiuoti visą kelią ir neužkliūti už dinozauro.

Matmenys:

  • Takelis: 50 cm x 37 cm x 24 cm
  • Dinozauras: 30 cm x 7 cm x 23 cm
  • Automobilis: 7,5 cm x 3 cm x 2,5 cm

Su kaskadininkų rinkiniais jūsų linksmybės įgis beprotišką tempą! Įdomiai sukurti mechanizmai leis patirti nepamirštamus nuotykius! Sukitės, šaudykite ir nusileiskite ant keturių ratų! Į komplektą įeina takelis su „Dinosaur“ ir 2 automobiliai. Rinkinys supakuotas į labai gražią pakuotę, puikiai tinkančią dovanai.

Informacija apie prekę
Rekomenduojama berniukui
Rekomenduojamas amžius 5+
Svoris 0.75 kg
Akumuliatoriai/ baterijos 3xAG13 (komplekte yra)
Kita informacija
Pakuotės matmenys 48.5 x 32.5 cm x 8.5 cm
Sertifikatas CE
Kai įsigysite šią nuostabą prekę, būtų malonu sulaukti jūsų atsiliepimo :) Ačiū
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
1 įvertinimai
„My Little Pony“ - tai nauja ponių serija su undinės uodega. Naujausiame filme drąsūs poniai kovoja ..
€1573
1 įvertinimai
Puikus atostogų rinkinys - namelis ant ratų su motorine valtimi - pasiūlymas visiems mėgstantiems at..
€1525