UFO rankiniu būdu valdomas dronas - mėlynas

1 įvertinimai 5/5 | remiantis 1 kliento įvertinimu
NaujienaPristatymas per 1-2 darbo dienas!

Prekės kodas: RC0512-NI

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje, Lietuvoje

Pristatysime ne vėliau kaip per tris dienas po užsakymo pateikimo. Prekę užsakius iki 12 valandos išsiųsime tą pačią dieną.

Nuostabus skraidantis NSO dronas suteiks daug džiaugsmo ir neįtikėtino linksmumo kiekvienam nenustatytų skraidančių objektų mėgėjui. Jūs valdote lėkštę ranka, ji jaučia daiktus po ja ir reguliuoja apsisukimų per sekundę skaičių, kuris keičia skrydžio aukštį.

€1989
Garantija: 24

Svarbiausios šio nuostabaus žaislo savybės: jis skrenda vienas, jam valdyti nereikia nuotolinio valdymo pulto, jis puikiai tinka žaisti uždarose patalpose. Žaislas pradedamas spausti mažą juodą mygtuką, esantį indo su akumuliatoriumi šone. Padėkite droną ant atviros rankos ir palaukite, kol šviesa pasikeis nuo mirksėjimo iki pastovios. Norėdami pradėti žaisti, žaislą reikia šiek tiek mesti. Tereikia pakišti ranką po žaislu ir jis pakils aukščiau. Tai atrodo neįtikėtinai kaip levituojantis kosminis laivas! Jame yra įmontuota baterija, kuri įkraunama naudojant pridedamą USB laidą. Norėdami sustabdyti skrydį, paimkite žaislą ir pasukite jį 180 laipsnių kampu. Norėdami visiškai išjungti žaislą, kelias sekundes laikykite nuspaudę mygtuką.

Rinkinyje yra:

  • skraidantis lėkštės dronas
  • USB įkrovimo laidas

Įkrovimo laikas apie 40 minučių.

NSO matmenys:

  • skersmuo 11 cm
  • aukštis 5 cm
Specifikacijos
Akumuliatoriai akumulator 3,7V (w zestawie)
Pakuotės matmenys ok. 14,5 cm x 14,5 cm x 6 cm
Rekomenduojama dziewczynka;chłopiec;uniseks
Rekomenduojamas amžius 14 +
Sertifikatas CE
Svoris ok. 0,1 kg
Kai įsigysite šią nuostabą prekę, būtų malonu sulaukti jūsų atsiliepimo :) Ačiū
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
1 įvertinimai
Nuotoliniu būdu valdomas objektas tikrai patiks kiekvienam mokslinės fantastikos gerbėjui. Skraida..
€1776
1 įvertinimai

Nuostabus skraidantis NSO dronas suteiks daug džiaugsmo ir nepakartojamų linksmybių kiekvienam skraidančių objektų mylėtojui.

€2286 €3534
1 įvertinimai

Skraidantis dronas suktukas  yra novatoriškas žaislas visiems. Tai skraidantis suktukas su išradingu paslėptu varymo mechanizmu, galintis atlikti nuostabią akrobatiką ir apšvietimo efektus.

€1796
1 įvertinimai

Tai ko reikia kiekvienam vaikui - valdomas ranka dronas. Droną galima valdyti rankos mostais arba nuotolinio valdymo pultu ir jis pats išvengia kliučių.

€2286
1 įvertinimai

Nuostabus skraidantis dronas duos daug smagaus ir nuostabaus malonumo kiekvienam nenustatytų skraidančių objektų mėgėjui.

€2286
1 įvertinimai

Dronas „Syma X20“ puikiai tiks pradedantiesiems vartotojiems. „Syma X20“ turi 6 ašių stabilizavimo sistemą (giroskopą), kurios dėka dronas yra judrus, manevringas ir labai stabilus skrydžio metu.

 
€3900
Rašyk
Skambink