Iki nemokamo pristatymo liko €25.00

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Atlikus užsakymą iki 13:00 valandos, prekes išsiųsime tą pačią dieną, jeigu užsakomas prekes turėsime sandėlyje. Jeigu prekių sandėlyje neturime, jų pristatymas užtruks iki 10 d.d. Prekės kurių sandėlyje neturime yra užsakomosios ir prie jų nurodyta etiketė - 10 d.d. Prekės, kurias turime vietoje yra pažymėtos etikete - 2 d.d. - jas pristatysime per 2 d.d.

Prekių pristatymo būdai

  • DPD kurjeris - nuo 3.49 Eur* (išskyrus Kuršių Neriją)
  • DPD paštomatai - 3.49 Eur
  • Omniva paštomatai - 3.49 Eur
  • Venipak kurjeris - nuo 3.49 Eur* (išskyrus Kuršių Neriją)

* Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio. Tiksli pristatymo kaina bus apskaičiuota atsiskaitymo metu.

 

Prekių grąžinimas

Jeigu norite atšaukti užsakymą, kuris dar nebuvo jums pristatytas, arba atsisakyti tam tikros prekės (-ių) iš dar neįvykdyto, tačiau apmokėto užsakymo ir atgauti pinigus, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi, nurodytais kontaktais.

Jeigu gavote nekokybišką prekę ir norite ją grąžinti arba pakeisti nauja, tai galite padaryti per 14 dienų. Tokiu atveju prašome užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime.

Jeigu nusprendėte įsigytą prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per 14 dienų. Šiuo atveju prekei keliamos kelios papildomos sąlygos. Prekės pakuotė turi būti nepažeista, kartu su ja turi būti likusios visos autentiškos etiketės ir apsauginiai maišeliai, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus. Grąžinant prekę be jokios priežasties, jūs turėsite apmokėti prekės siuntimo išlaidas. Mes jums atsiųsime suformuotą grąžinimo lipduką ir iškviesime kurjerį, o prekės siuntimo išlaidas išskaičiuosime iš jums grąžinamos pinigų sumos.

Plačiau apie prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles galite pasiskaityti pirkimo sąlygose ir taisyklėse.