Kariniai žaislai, ginklai

Saugus ir ypač smagus žaislas. Žaislinė, sportinio arbaleto imitacija, kuri iš tikro šaudo ir veikia tarsi tikras. Šis arbaletas visiškai saugus, kadangi šaudo minkštais, guminiais šoviniais. Arbaletas suteiks daug džiaugsmo ir užsiėmimo valandų mažiesiems - nesvarbu ar skirtingomis dienomis jis užsinorės pabūti kariu, indėnu, sportininku ar medžiotoju.

€20.14

Detalus ir žaismingas šviesos kardas. Vienas įdomiausių ir lengviausiai atpažįstamų visų laikų filmų elementų. Juk tai ginklas iš legendinės „Žvaigždžių Karų“ epopėjos. Kardas skleidžia garso efektus juo žaidžiant, yra iš ties nemažas - įsižiebianti geležtė su rankena sudaro bendrą, 66 cm ilgį. Pasijauskite tikru riteriu Džedajumi.

€13.08

Šis nuostabus, iš tikro veikiančių racijų komplektas ne vienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Šios racijos perduoda ir priima garsą net iki 60-ties metrų atstumo, taigi žaidimai kieme ar patalpose taps kur kas įdomesni - vaikai galės kurti bendrus planus ir strategijas imituodami specialiųjų tarnybų ar kariuomenės veiklą.

€13.34 €16.01

Leiskite vaikui pasinerti į viduramžių fantazijų pasaulį ir išgelbėti visus nuo piktavalių, drakono, plėšikų ar kitų niekadėjų. Žvilgantis, tvirtas, iš kokybiško plastiko pagamintas kardas bei skydas su nuostabiais ornamentais suteiks daug laimės valandų imituojant realistišką viduramžių atmosferą!

€9.26 €12.75

Žavus ir spalvingas kovos tankas! Tankas turi daug, reguliuojamų nuotoliniu būdu funkcijų. Dėka įkraunamo akumuliatoriaus sutaupysite, kadangi nereikės dažnai keisti vienkartinių elementų.

€29.59

Ypatingai smagus, lazerinis ir futuristinis šautuvas su šviesos ir garso efektais.

Nuo €21.05 €29.67

Labai paprasto veikimo principo, tačiau itin smagus žaislas. Nuo šiol vaikai galės bendrauti slaptais pranešimais, vykdyti nuotolines užduotis ir kurti bendrus žaidimo planus! Iš tikro veikiantis racijų komplektas tai net trys imtuvai - siųstuvai viename. Visos racijos perduoda ir priima garsą. Komplekte rasite dvi racijas bei vieną stotelę - vaikai galės imituoti pagrindinės būstinės bei atskirų dalinių žaidimą. Veikimo diapazonas iš ties įspūdingas - 250 - 300 metrų, priklausomai nuo aplinkos sąlygų.

€15.86

Puikus komplektas su guminiais šoviniais šaudančiu pistoletu bei specialia mašina, į kurios taikinius turėsite pataikyti. Tiesa viskas nėra taip lengva - taikiniai juda aukštyn ir žemyn, o pati mašina sukasi. Praktikuokitės, lavinkite įgūdžius ir varžykitės tarpusavyje!

Nuo €17.15 €23.46

Žavus ir ypač gausus kareivėlių rinkinys. Čia rasite įvairių pozų, dviejų skirtingų pozų kareivėlių ir begalę kitos karinės technikos - nuo medžių ir apsauginių įtvirtinimų iki tankų ar mašinėlių! Su šiuo rinkiniu tikrai taps lengva ir smagu sužaisti didžiulį mūšį.

€32.63
Itin didelis ir detalus, karinis transporto lėktuvas su šviesos ir garso efektais. Lėktuvo sp..
€17.45

Nuostabus ir realistiškas šautuvas nudažytas ryškiomis spalvomis. Komplekte rasite taikinį bei galėsite praktikuoti taiklumą su draugais. Šautuvas elektrinis, jį įjungus šaudoma automatiškai, vienu metu šaunama viena kulka. Komplekte pridedami saugūs šoviniai - dešimt su prilimpančia, dešimt su paprasta galvute, pagaminti iš gumos. Šautuvas vieną kulką nusviedžia 10 - 15 metrų.

€18.51

Itin didelis, nuostabus ir pilnai automatinis ginklas. Didžiulė būgninė apkaba užtaisoma dvidešimčia minkštų šovinių - paspaudus gaiduką jie automatiškai iššaunami.

€50.16

Nuostabus, didelis ir detalus šautuvas. Žaisle daug judančių ir veikiančių elementų. Tiesa, žaislas visiškai saugus, ji iš tikro niekuo nešaudo. Veikimo metu šaudymas imituojamas šviesos bei garso efektais. Puikus pirkinys bet kokiam, jaunajam kareiviui! Pagaminta iš kokybiško ir tvirto plastiko.

€16.24 €21.03

Žiūronai su kompasu yra reikalingi kiekvienam skautui, šnipui ar reindžeriui.

€13.11 €15.89

Kiekvienam žaidėjui reikės naudoti logiką ir gudrumą, kad atsikratytu antrankių. Laikas skaičiuojamas!

€16.04 €17.23

"Nerf" ginklas yra arbaleto ir šautuvo derinys, tad vaikai galės įsivaizduoti, kad žaidžia su 2 skirtingais ginklais. 

€22.14 €28.25

Fantastiški skraidančių naikintuvų modeliukai mažiesiems kolekcionieriams linskmai praleisti laiką žaidžiant oro kovas.

€11.81 €15.98

Bet kuris tikrasis piratas privalo turėti piratų ginklą su aksesuarais.

€7.05 €11.62

Užsakymo komentare pasirinkite, kokios spalvos norėsite: geltonos, mėlynos. 

€27.92 €34.79

Fantastiška kovos lėktuvų serija.

€5.63 €8.00

Tikroviškas dviaukštis vilkikas su rampomis, skirtas transportuoti kariuomenės transporto priemones. 

€16.99 €20.61

Statybinės kaladėlės bus įdomus užsiėmimas kiekvienam.

€13.81 €16.25

Žvaigždžių karų“ herojai ir vėl su mumis! 

€13.02 €14.78
Rašyk
Skambink