Žaislai, RC

1 įvertinimai

Nuostabus ir detalus, įkraunamas ir nuotoliniu būdu valdomas autobusas primena tikrą. Įkraunamas akumuliatorius užtikrina ilgas žaidimo valandas - nereikia dažnai pirkti naujų elementų.

€2733
1 įvertinimai

Sportinis licencijuotas automobilis Porsche Cayman R, suteiks Jūsų vaikui neišdildomų įspūdžių.

€3155
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas transportas RC leidžia jums įgauti automobilio vairavimo, koncentracijos, greito mąstymo, vikrumo įgūdžių. RC automobiliai yra puikus būdas pasidalinti linksmybėmis su savo artimaisiais. 

€6394
1 įvertinimai

Didelis, detalus ir ypač gražus ekskavatorius skirtas kiekvienam statybų profesionalui! Daugybė nuotoliniu būdu valdomų funkcijų, guminiai, kibūs vikšrai bei įkraunamas akumuliatorius garantuos daug džiaugsmo ir žaidimo valandų! Ekskavatorius pagamintas ypač kokybiškai. Dėka naujos technologijos, 2.4 GHz nuotolinio valdymo pulto - signalas stipresnis, aukštesnės kokybės ir veikia iš toliau.

€4856 €6666
1 įvertinimai

Didelis, detalus ir ypač gražus ekskavatorius skirtas kiekvienam statybų profesionalui! Daugybė nuotoliniu būdu valdomų funkcijų, guminiai, kibūs vikšrai bei įkraunamas akumuliatorius garantuos daug džiaugsmo ir žaidimo valandų!

Nuo €6240 €9858
1 įvertinimai

Sunkvežimis ne tik vairuojamas nuotoliniu būdu - jame gausu papildomų funkcijų. Veikiant sunkvežimiui šviečia visi žibintai, įsijungia įspėjamieji ir posūkių signalai. „Užvedus“ sunkvežimį jis skleidžia variklio veikimo, važiavimo garsus, važiuojant atbulomis skleidžia pypsėjimo signalą, turi garsinį signalą.

€6841 €8339
1 įvertinimai

Ieškote realistiško, didelio sunkvežimio su nuotoliniu valdymu, įkraunamu akumuliatoriumi, daug efektų ir funkcijų? Šis ypač aukštos kokybės Mercedes-Benz savivartis būtent jums!

€5623 €7570
1 įvertinimai

Sunkvežimis ne tik vairuojamas nuotoliniu būdu - jame gausu papildomų funkcijų. Veikiant sunkvežimiui šviečia visi žibintai, įsijungia įspėjamieji ir posūkių signalai.

Nuo €6596 €8932
1 įvertinimai

Nuostabi, didelio greičio, elektra maitinama lenktynių trasa kuriai papildomo žavesio suteikia iš tikro veikiančios kilpos. Jokių elementų keitimo ir nuobodaus, mažo greičio!

€5145
1 įvertinimai

Nuostabi, aukštos kokybės lenktynių trasa, kuriai įtampos ir žavesio suteiks kilpos bei didžiulis greitis. Detalūs ir žavūs egzotinių automobilių modeliai iš ties lekia didžiuliu greičiu - kadangi trasa elektrinė jai ne tik nereikia elementų, čia greitis lemia ir jūsų rezultatus. Jei per greitai atskriesite į posūkį - išlėksite iš trasos ir pralaimėsite.

Nuo €7159
1 įvertinimai

Interaktyvus, nuotoliniu būdu valdomas valdomas "T-Rex" yra pasiūlymas kiekvienam šių būtybių gerbėjui.

Nuo €3423 €4771
1 įvertinimai

Elegantiškas ir ryškus automobilis be stogo ir aukšta, ilgaplaukė, net 30 cm aukščio lėlytė. Leiskitės į įspūdžių kupinus nuotykius, toks kabrioletas leis mėgautis gražiausiu kraštovaizdžiu važiuojant pro slėnius, laukus, kanjonus ir vandenyno ar jūros krantu! Lėlė aprengta dailia suknele, turi aukštakulnius.

€2362 €3730
1 įvertinimai

Puikus pasiūlymas kiekvienam galingų konstrukcijos darbų transporto priemonių entuziastui smagiai leisti laiką žaidžiant statybas.

€1568
1 įvertinimai
Nauja, realistiška bei labai gąsdinanti nuotoliniu būdu valdoma gyvatė. Itin realisti&sc..
€2450
1 įvertinimai

Žavus ir smagus bekelės bagis tikrai išskirtinis - žaislas lengvas ir greitas, gali lėkti net 20 km/h greičiu! Be kita ko jis turi keturis varomuosius ratus, taigi joks purvas ar didžiausia kliūtis šiam bagiui - nebaisūs.

€2974
1 įvertinimai

Detalus ir kompaktiškas bei ypač greitas lenktyninio katerio modelis. Šis laivas iš tikro plaukia bei yra valdomas nuotoliniu būdu. Daug žaidimo ir džiaugsmo valandų papildomai suteiks pažangi įkrovimo sistema - laive įmontuotas akumuliatorius, kuris įkaunamas laivą prijungus prie valdymo pulto. Tokiu būdu, po žaidimo laivą patogu nešioti, kadangi jis į pultą įsistato tarsi į dėklą.

€2334
1 įvertinimai

Žavus peliukas, kurį galima valdyti nuotoliniu pulteliu, suteiks daug džiaugsmo vaikams ir augintiniams jy valdant arba bandant pagauti!

€1592
1 įvertinimai

Robotas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu.

Nuo €3396
1 įvertinimai
Nuotoliniu būdu valdomas tankas T90 pagamintas iš kokybiško plastiko- padengtas k..
€3136
1 įvertinimai

Detalus ir žaismingas bekelės visureigis monstras pagamintas iš Dodge Ram - ko dar gali reikėti įveikti net ir baisiausioms bekelės kliūtims? Dideli, guminiai ir kibūs ratai bei tvirtas plastikas garantuos daugybę džiaugsmingo žaidimo valandų!

€4861
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas voras, patiks kiekvienam drąsiam vaikui nebijančiam vorų arba norinčiam smagiai išgąsdinti namiškius ar draugus!

Nuo €1580
1 įvertinimai

Detalus, lengvas ir itin greitas lenktyninis automobilis. Dėka naujesnės technologijos pultelio užtikrinamas žymiai didesnis veikimo atstumas, taigi įspūdingu, 18 km/h greičiu galėsite nulėkti daug toliau! Pagaminta iš kokybiškų medžiagų.

€5905
1 įvertinimai

Šis nuostabus VW Beetle - tai legendinis automobilis. Žavus kabrioletas didelis, jame tilps bet kokia lėlė. Automobilis valdomas nuotoliniu būdu, šviečia priekiniai žibintai.

Nuo €1571
1 įvertinimai

Detalus ir ypač gražus ekskavatorius skirtas kiekvienam statybų profesionalui! Daugybė nuotoliniu būdu valdomų funkcijų, guminiai, kibūs vikšrai bei įkraunamas akumuliatorius garantuos daug džiaugsmo ir žaidimo valandų!

Nuo €5105 €6769
1 įvertinimai

Nuostabus, žybsintis ir manevringas žaislas valdomas jūsų ranka ir iš tikro skraido ore! Malūnsparniui nereikia elementų, jis įkraunamas pridedamu USB kabeliu. Kamuolys seka jūsų rankos judesius - pakelkite, patraukite į šoną - žaislas atkartos kiekvieną komandą.

€1329
1 įvertinimai

Detalus, tvirtas ir kokybiškas sraigtasparnis turi lengvą konstrukciją. SYMA S107G greitas bei patikimas - nesulūš net netyčia patyrus avarinį nusileidimą.

€6133
1 įvertinimai

Dronas „Syma X20“ puikiai tiks pradedantiesiems vartotojiems. „Syma X20“ turi 6 ašių stabilizavimo sistemą (giroskopą), kurios dėka dronas yra judrus, manevringas ir labai stabilus skrydžio metu.

 
€3900
1 įvertinimai

Nuostabus skraidantis NSO dronas suteiks daug džiaugsmo ir neįtikėtino linksmumo kiekvienam nenustatytų skraidančių objektų mėgėjui. Jūs valdote lėkštę ranka, ji jaučia daiktus po ja ir reguliuoja apsisukimų per sekundę skaičių, kuris keičia skrydžio aukštį.

€1989
1 įvertinimai

Ypač aukštos kokybės, elektra maitinama, didelio greičio trasa. Įspūdinga trasa net 10 metrų ilgio, o surinkta užima milžinišką 2.22 x 1.17 m plotą! Automobiliukai turi šviečiančius ratus ir reguliuojamą greitį.

€13593
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas puikus bekelės lenktynių automobilis yra pagamintas iš geriausių medžiagų. Šis modelis gali pasiekti net 20km/h greitį! 

€5096
1 įvertinimai

Mercedes-Benz R/C bangomis valdomas licencijuotas kranas, kuris puikiai atitinka tikrosios statybos transporto priemonių spalvą, atliks daugelį darbų mažojo statybininko lentpjūvėse arba statybvietėje.

Nuo €6820 €9645
1 įvertinimai

Didžiulis, įspūdingas ir pakraunamas sunkvežimis su gražiomis liepsnos tekstūromis.

Nuo €1837
1 įvertinimai

Šis ypatingas modernus traukinukas sužavės kiekvieną mažąjį traukinio mašinistą.

€1979
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas šokantis robotas "Water Robot". 

€5383 €7530
1 įvertinimai

Konstrukciniai techniniai blokai yra pasiūlymas visiems vaikams, kurie mėgsta naudoti savo vaizduotę erdvinių struktūrų kūrimui.

Nuo €4139 €6539
1 įvertinimai
Kūrybiškumą ir vaizduotę skatinantis konstruktorius, kuris, kaip reta, surinkus gali būti val..
€4456 €6905
1 įvertinimai

Šakinis krautuvas su nuotoliniu valdymo pultu patiks kiekvienam berniukui

€3011 €4429
1 įvertinimai

Nauja, realistiška bei labai gąsdinanti nuotoliniu būdu valdoma gyvatė.

€1936
1 įvertinimai

Šis automobilis yra pasiūlymas visiems vairuotojams, kurie mėgsta iššūkius vairuojant. 

€2644
1 įvertinimai

Naujas, fantastiškas automobilis, pritaikytas greitam akrobatiniam važiavimui.

€1615
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas kranas "Mercedes HDS" yra pagamintas labai realistiškai pagal tikrus Mercedes sunkvežimius.

Nuo €6443 €9110
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas lenktyninis automobilis,  su atsarginiu ratlankių komplektu, pradžiugins kiekvieną lenktyninių automobilių gerbėją.

€1943
1 įvertinimai

Šis radijo bangomis valdomas policijos automobilis sukurtas pagal 2016 m. Chevrolet Camaro modelį ir yra privalomas kiekvieno šaunaus vaiko kolekcijoje.

Nuo €1597
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas milžiniškas tarakonas tai žaislas visiems vaikams, kurie šių mažų vabzdžių nebijo ir mėgsta krėsti išdaigas draugams ir artimiesiems!

€1584
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas voras tai žaislas visiems vaikams, kurie šių mažų nariuotakojų nebijo ir mėgsta krėsti išdaigas draugams ir artimiesiems! 

€1594
1 įvertinimai

Automobilis transformuojamas, gali važiuoti apsivertęs, jam nebaisios jokios kliūtys. Automobilis turi didelius, guminius ir kibius ratus, dėl ko gali lėkti užtikrintai ir labai greitai.

Pastaba: Lietuvos sandėlyje liko tik raudona spalva. Žalios spalvos pristatymas 3-5 darbo dienos.

€2873 €4078
1 įvertinimai

Šis robotas - tai puikus būdas vaikui susipažinti su išmaniosiomis technologijomis.

€5866 €6720
1 įvertinimai
Great tank in 1:20 scale well equipped US M1A2 Tanks are superbly reproduced in 1:20 scale models of..
€7761 €11281
1 įvertinimai

Jei jūsų draugai ar šeimos nariai bijo vorų, tai realistiškas, minkštu švelniu kailiu padengtas, kojas judinantis ir greitai „bėgiojantis“ voras, kuris gali lipti ne tik grindimis bet ir sienomis - tikrai jums! Šis voras iš tolo atrodo kaip tikras. Jis valdomas nuotoliniu būdu, šviečia akys. Voras valdomas į visas puses, realistiškai juda visos kojos. Voras įkraunamas prijungus prie pultelio.

€2348
1 įvertinimai

Žaislas maitinamas saulės šviesa, tad yra ekologiškas  (nereikia naudoti standartinių baterijų).

€1225
1 įvertinimai
auto pilot rc bmw zabawka
€1921
1 įvertinimai

Važiuojant traukiniui šviečia raudona šviesa,traukinys gali vienu metu traukti keturis vagonus. 

Nuo €2618 €4135

Nuostabus skraidantis NSO dronas suteiks daug džiaugsmo ir neįtikėtino linksmumo kiekvienam nenustatytų skraidančių objektų mėgėjui. Jūs valdote lėkštę ranka, ji jaučia daiktus po ja ir reguliuoja apsisukimų per sekundę skaičių, kuris keičia skrydžio aukštį.

€1987

Nuostabus skraidantis NSO dronas suteiks daug džiaugsmo ir neįtikėtino linksmumo kiekvienam nenustatytų skraidančių objektų mėgėjui. Jūs valdote lėkštę ranka, ji jaučia daiktus po ja ir reguliuoja apsisukimų per sekundę skaičių, kuris keičia skrydžio aukštį.

€1987
1 įvertinimai

Roboto figūrėlė su specialiais roboto garso efektais iš įžymaus filmo Žvaigždžių Karai.

€2630

Vaikoprekes.lt - nuotoliniu būdu valdomi žaislai, žaislai RC, RC žaislai internetu, valdomi automobiliai, valdomi traktoriai, nuotoliniu būdu valdomi gyvūnai

vaikoprekes.lt nuotoliniu būdu valdomi automobiliai, RC žaislai internete, RC automobiliai, nuotoliniu būdu valdomi vorai, RC gyvūnai internete

Perkamiausios prekės Visos prekės
1 įvertinimai

Šis nuostabus VW Beetle - tai legendinis automobilis. Žavus kabrioletas didelis, jame tilps bet kokia lėlė. Automobilis valdomas nuotoliniu būdu, šviečia priekiniai žibintai.

Nuo €1571
1 įvertinimai

Jei jūsų draugai ar šeimos nariai bijo vorų, tai realistiškas, minkštu švelniu kailiu padengtas, kojas judinantis ir greitai „bėgiojantis“ voras, kuris gali lipti ne tik grindimis bet ir sienomis - tikrai jums! Šis voras iš tolo atrodo kaip tikras. Jis valdomas nuotoliniu būdu, šviečia akys. Voras valdomas į visas puses, realistiškai juda visos kojos. Voras įkraunamas prijungus prie pultelio.

€2348
1 įvertinimai

Nuostabus skraidantis NSO dronas suteiks daug džiaugsmo ir neįtikėtino linksmumo kiekvienam nenustatytų skraidančių objektų mėgėjui. Jūs valdote lėkštę ranka, ji jaučia daiktus po ja ir reguliuoja apsisukimų per sekundę skaičių, kuris keičia skrydžio aukštį.

€1989
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas puikus bekelės lenktynių automobilis yra pagamintas iš geriausių medžiagų. Šis modelis gali pasiekti net 20km/h greitį! 

€5096
1 įvertinimai

Detalus ir kompaktiškas bei ypač greitas lenktyninio katerio modelis. Šis laivas iš tikro plaukia bei yra valdomas nuotoliniu būdu. Daug žaidimo ir džiaugsmo valandų papildomai suteiks pažangi įkrovimo sistema - laive įmontuotas akumuliatorius, kuris įkaunamas laivą prijungus prie valdymo pulto. Tokiu būdu, po žaidimo laivą patogu nešioti, kadangi jis į pultą įsistato tarsi į dėklą.

€2334
1 įvertinimai

Žavus ir smagus bekelės bagis tikrai išskirtinis - žaislas lengvas ir greitas, gali lėkti net 20 km/h greičiu! Be kita ko jis turi keturis varomuosius ratus, taigi joks purvas ar didžiausia kliūtis šiam bagiui - nebaisūs.

€2974
1 įvertinimai

Ypač aukštos kokybės, elektra maitinama, didelio greičio trasa. Įspūdinga trasa net 10 metrų ilgio, o surinkta užima milžinišką 2.22 x 1.17 m plotą! Automobiliukai turi šviečiančius ratus ir reguliuojamą greitį.

€13593
1 įvertinimai

Važiuojant traukiniui šviečia raudona šviesa,traukinys gali vienu metu traukti keturis vagonus. 

Nuo €2618 €4135
1 įvertinimai

Nuotoliniu būdu valdomas šokantis robotas "Water Robot". 

€5383 €7530
1 įvertinimai

Šis radijo bangomis valdomas policijos automobilis sukurtas pagal 2016 m. Chevrolet Camaro modelį ir yra privalomas kiekvieno šaunaus vaiko kolekcijoje.

Nuo €1597
Rašyk
Skambink