Automobiliukai, RC

Nuotoliniu būdu valdomas puikus bekelės lenktynių automobilis yra pagamintas iš geriausių medžiagų. Šis modelis gali pasiekti net 20km/h greitį! 

€50.96

Ypač aukštos kokybės, elektra maitinama, didelio greičio trasa. Įspūdinga trasa net 10 metrų ilgio, o surinkta užima milžinišką 2.22 x 1.17 m plotą! Automobiliukai turi šviečiančius ratus ir reguliuojamą greitį.

€50.09

Detalus, lengvas ir itin greitas lenktyninis automobilis. Dėka naujesnės technologijos pultelio užtikrinamas žymiai didesnis veikimo atstumas, taigi įspūdingu, 18 km/h greičiu galėsite nulėkti daug toliau! Pagaminta iš kokybiškų medžiagų.

€42.52 €54.03

Detalus, spalvingas ir smagus bekelei skirtas bagis. Žavus žaislas lengvas, greitais ir manevringas, puikiai tinka žaisti ir lauke ir namuose. Dideli, guminiai ratai standžiai sukimba su paviršiais. Bagis varomas galiniais ratais. Automobilis valdomas aukštos kokybės, 2.4GHz dažnio pulteliu, dėl ko signalas žaislą pasiekia iš tolesnio atstumo.

€20.65

Šis nuostabus VW Beetle - tai legendinis automobilis. Žavus kabrioletas didelis, jame tilps bet kokia lėlė. Automobilis valdomas nuotoliniu būdu, šviečia priekiniai žibintai.

Nuo €17.88

Detalus ir žaismingas bekelės visureigis monstras pagamintas iš Dodge Ram - ko dar gali reikėti įveikti net ir baisiausioms bekelės kliūtims? Dideli, guminiai ir kibūs ratai bei tvirtas plastikas garantuos daugybę džiaugsmingo žaidimo valandų!

Nuo €32.45 €48.71

Detalus ir kompaktiškas bei ypač greitas lenktyninio katerio modelis. Šis laivas iš tikro plaukia bei yra valdomas nuotoliniu būdu. Daug žaidimo ir džiaugsmo valandų papildomai suteiks pažangi įkrovimo sistema - laive įmontuotas akumuliatorius, kuris įkaunamas laivą prijungus prie valdymo pulto. Tokiu būdu, po žaidimo laivą patogu nešioti, kadangi jis į pultą įsistato tarsi į dėklą.

Nuo €16.91 €21.33

Žavus ir smagus bekelės bagis tikrai išskirtinis - žaislas lengvas ir greitas, gali lėkti net 20 km/h greičiu! Be kita ko jis turi keturis varomuosius ratus, taigi joks purvas ar didžiausia kliūtis šiam bagiui - nebaisūs.

€29.74

Elegantiškas ir ryškus automobilis be stogo ir aukšta, ilgaplaukė, net 30 cm aukščio lėlytė. Leiskitės į įspūdžių kupinus nuotykius, toks kabrioletas leis mėgautis gražiausiu kraštovaizdžiu važiuojant pro slėnius, laukus, kanjonus ir vandenyno ar jūros krantu! Lėlė aprengta dailia suknele, turi aukštakulnius.

€32.68

Nuostabi, aukštos kokybės lenktynių trasa, kuriai įtampos ir žavesio suteiks kilpos bei didžiulis greitis. Detalūs ir žavūs egzotinių automobilių modeliai iš ties lekia didžiuliu greičiu - kadangi trasa elektrinė jai ne tik nereikia elementų, čia greitis lemia ir jūsų rezultatus. Jei per greitai atskriesite į posūkį - išlėksite iš trasos ir pralaimėsite.

Nuo €47.80 €67.44

Nuostabi, didelio greičio, elektra maitinama lenktynių trasa kuriai papildomo žavesio suteikia iš tikro veikiančios kilpos. Jokių elementų keitimo ir nuobodaus, mažo greičio!

€51.45

Nuostabi ir detali trasa, kurioje elektra maitinami automobiliukai lekia ypač greitai. Atsargiai - smėlėtame ruože automobiliukus sumėto, jie gali atsitrenkti vienas į kitą ir išlėkti iš trasos.

€59.84

Išskirtinai detalus, gražus ir didelis svajonių Mustang GT500 automobilis! Jis ne tik greitas, tai išskirtinai įdomiai valdomas automobilis, leisiantis pasijausti lyg prie tikro vairo - valdysite ne pulteliu, o vairu ir pedalais! Automobilis greitas ir įkraunamas, jam nereikia papildomų elementų! Vairuodami turėsite pasirinkti iš skirtingų pavarų.

€76.92

Nuotoliniu būdu valdomas transportas RC leidžia jums įgauti automobilio vairavimo, koncentracijos, greito mąstymo, vikrumo įgūdžių. RC automobiliai yra puikus būdas pasidalinti linksmybėmis su savo artimaisiais. 

Nuo €47.17 €61.30

Sportinis licencijuotas automobilis Porsche Cayman R, suteiks Jūsų vaikui neišdildomų įspūdžių.

€36.59

Nuostabus ir detalus, įkraunamas ir nuotoliniu būdu valdomas autobusas primena tikrą. Įkraunamas akumuliatorius užtikrina ilgas žaidimo valandas - nereikia dažnai pirkti naujų elementų.

€27.33

Naujas, fantastiškas greitam akrobatiniam važiavimui pritaikytas automobilis, tikrai patiks kiekvienam nuotoliniu būdu valdomų automobilių gerbėjui.

Pastaba: Lietuvos sandėlyje likusi tik žalia spalva. Neturimos spalvos pristatymas užtruks 3-5 dienas.

€30.94

Techniniai konstrukciniai blokai yra galimybė visiems vaikams, norintiems pasitelkti savo vaizduotę erdvinėms struktūroms kurti. Tvirtas dizainas ir ryškios spalvos pritraukia net reikliausių blokų mėgėjų dėmesį. Šis komplektas yra pasiūlymas išrankiems jauniems dizaineriams.

Nuo €42.08 €52.81

Šis radijo bangomis valdomas policijos automobilis sukurtas pagal 2016 m. Chevrolet Camaro modelį ir yra privalomas kiekvieno šaunaus vaiko kolekcijoje.

Nuo €16.10 €18.43

Užsakymo komentare pasirinkite, kokios spalvos norėsite: juodos, pilkos arba raudonos.

Nuo €17.16 €23.49

Automobilis turi gerus amortizatorius, puikiai veikiančius ekstremalaus važiavimo metu. 

Nuo €61.97 €71.31

Šis automobilis yra pasiūlymas visiems vairuotojams, kurie mėgsta iššūkius vairuojant. 

€24.97 €31.74

Mes pristatome naujausią licencijuotą vaikų akumuliatorinio automobilio FORD RANGER MONSTER TRUCK versiją. Galinga dviejų asmenų transporto priemonė taps svajonių išsipildymu kiekvienam visureigių mėgėjui. Jame yra minkšti EVA ratai, atidaromos durys ir variklio dangtis. Automobilyje sumontuoti 4 galingi 12 V 35 W varikliai + 1 x 12 V10AH gelio akumuliatorius + KEYS + 2,4 GHz REMOTE tėvams.

Nuo €368.19 €394.48

Mes pristatome naujausią licencijuotą vaikų akumuliatorinio automobilio FORD RANGER MONSTER TRUCK versiją. Galinga dviejų asmenų transporto priemonė taps svajonių išsipildymu kiekvienam visureigių mėgėjui. Jame yra minkšti EVA ratai, atidaromos durys ir variklio dangtis.Automobilyje sumontuoti 4 galingi 12 V 35 W varikliai + 1 x 12 V10AH  gelio akumuliatorius + KEYS + 2,4 GHz REMOTE tėvams.

Nuo €368.19 €394.48

Nuotoliniu būdu valdomas traukinys su vagonais, bėgiais ir geležinkelio stotimi tikrai suteiks daug džiaugsmo ir malonumo tiek mažam, tiek dideliam vairuotojui.

Nuo €60.55 €74.57

Nuostabus nuotoliniu būdu valdomas greitosios pagalbos automobilis pagamintas pagal tikrus Mercedes markės automobilius linksmai leisti laiką žaidžiant.

Nuo €43.06 €60.74

Didžiulis, įspūdingas ir pakraunamas sunkvežimis su gražiomis liepsnos tekstūromis.

Nuo €17.44 €24.15
Rašyk
Skambink