Iki nemokamo pristatymo liko €100.00

Žaislai mažesniems vaikams ir kūdikiams iki 6 mėn. amžiaus – kaip išsirinkti?

Žaislai mažesniems vaikams ir kūdikiams iki 6 mėn. amžiaus – kaip išsirinkti?
Publikuota 2020-01-22 Skaitė 1557

Renkantis žaislus kūdikiams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Parduotuvėje vaikoprekes.lt pateikiami žaislai yra patikrinti ir kokybiški – pagaminti iš saugių naudoti medžiagų, kurios nekenkia ir nesidėvi net jas kramtant ar dedant į burną.

Renkantis žaislus svarbu atkreipti dėmesį į vaiko amžių, kadangi skirtingais mažų vaikų vystymosi periodais jiems būtini skirtingi žaislai, atsižvelgiant į atitinkamus, pagal vaiko amžių numatomus vystymosi kriterijus. Papildomai turite atkreipti dėmesį ir į kiekvieno vaiko raidą – visi vaikai skirtingi ir rekomenduojamas amžius priklauso nuo vaiko gebėjimų, jo smalsumo ir vystymosi tempo. Ne visada rekomenduojamas amžius yra rodiklis, tačiau dažnais atvejais jis puikiai padeda vadovautis renkantis tam tikrą produktą. Neretai, pagal paties vaiko raidą ir intelektą rekomenduojamą amžių galima pailginti arba sutrumpinti dar šešiais mėnesiais. Kaip pavyzdys – jei vaiką skatinsite domėtis konstruktoriais net kai jam dar tik aštuoni mėnesiai jis puikiausiai žais su produktais rekomenduojamais nuo 12 – 14 mėnesių. Papildomai vaikui suteikiant galimybę domėtis žaislais, skirtais kiek vyresniems suteikiate galimybę pažangesniam intelekto vystymuisi, ruošiate vaiką ateičiai greičiau.

Žaislai patiems mažiausiems – nuo gimimo iki 6 mėnesių amžiaus

Kūdikiai mėgsta stebėti kitus žmones – sekti juos ir jų veiksmus akimis. Įprastai kūdikius žavi ir traukia veidai bei ryškios spalvos. Ypač maži vaikai mokosi siekti ir liesti, imti rankomis, džiaugtis savo gebėjimais kažką pasimti, paliesti ir apžiūrėti. Kūdikiams svarbu mokytis, stebėti, išgirsti, paliesti ar pajausti burna – pakramtyti.

Dėl šių priežasčių kūdikiams tinka žaislai kuriuos jie gali paimti, suspausti, laikyti, kramtyti, saugiai dėti į burną – barškučiai, kramtukai, interaktyvūs žaislai skleidžiantys įvairius garsus, įvairiaspalviai ir ryškūs žaislai.

Kūdikiams svarbu prisilietimas taigi net ir patiems mažiausiems visuomet tinka švelnūs, minkšti ir pūkuoti pliušiniai žaislai.

Žaislai skleidžiantys garsus ir skleidžiantys garsus paspaudus ar atlikus tam tikrą veiksmą su įviariaspalvėmis detalėmis yra itin tinkami kūdikiams. Pradedant muzikinėmis knygelėmis baigiant dėžutėmis ar kilimėliais su skirtingų garsų atkūrimo galimybėmis.

Puikiai tinka ir žaislai kuriuose jie gali matyti veidus ar atvaizdus – žmonių, gyvūnų paveikslėliai ir panašūs, spalvingi objektų bei kitų pavienių daiktų atvaizdai.

Svarbu nepamiršti žaislų saugumo

Kuo vaikas mažesnis tuo jis mažiau supranta, tuo mažiau savisaugos instinkto turi. Ypač mažiausiems vaikams, iki vienerių, dvejų metų amžiaus, kuomet žaislai yra ne tik čiupinėjami bet ir kramtomi – tėvams svarbu sekti žaislo nusidėvėjimą.

Net ir iš aukštos kokybės plastiko pagaminti žaislai gali dėvėtis. Jei žaislas sulūžo ir jame atsirado aštrių detalių – žaislo iš viso nebegalima naudoti. Lygiai taip pat rekomenduojame nebenaudoti ir pakeisti nauju žaislą, kur pastebite, jog pradeda dilti ir blukti dažai.

Renkantis žaislus ypač mažiems vaikams būtina atkreipti dėmesį į jų formą – ar jie minkšti, ar neturi aštrių kampų. Papildomai rekomenduojame atsižvelgti į tai ar žaislai lengvai prižiūrimi – valomi ir plaunami.

Tikimės, kad vadovaudamiesi vaikoprekes.lt patarimais išsirinksite mėgstamiausius ir naudingiausius žaislus savo atžaloms. Linkime, kad šie žaislai suteiktų vaikams ne tik džiaugsmo ir užsiėmimo valandų bet visuomet išliktų saugūs ir lavinantys, auginantys naują kartą!

Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2020-02-03
Renkantis žaislus mažiems vaikams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Pard...
2020-02-05
Renkantis žaislus mažiems vaikams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Pard...
2020-02-10
Renkantis žaislus mažiems vaikams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Pard...
Susijusios prekės
text_reviews
Minkštas, švelnus ir spalvingas kilimėlis atstojantis ir nedidelį gultuką. Virš..
€3618
20234