Iki nemokamo pristatymo liko €100.00

Žaislai tinkami nuo 7 mėnesių iki vienerių metų amžiaus (iki 12 mėnesių amžiaus)

Žaislai tinkami nuo 7 mėnesių iki vienerių metų amžiaus (iki 12 mėnesių amžiaus)
Publikuota 2020-01-27 Skaitė 1453

Renkantis žaislus mažiems vaikams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Parduotuvėje vaikoprekes.lt pateikiami žaislai yra patikrinti ir kokybiški – pagaminti iš saugių naudoti medžiagų, kurios nekenkia ir nesidėvi net jas kramtant ar dedant į burną.

Renkantis žaislus svarbu atkreipti dėmesį į vaiko amžių, kadangi skirtingais mažų vaikų vystymosi periodais jiems būtini skirtingi žaislai, atsižvelgiant į atitinkamus, pagal vaiko amžių numatomus vystymosi kriterijus. Papildomai turite atkreipti dėmesį ir į kiekvieno vaiko raidą – visi vaikai skirtingi ir rekomenduojamas amžius priklauso nuo vaiko gebėjimų, jo smalsumo ir vystymosi tempo. Ne visada rekomenduojamas amžius yra rodiklis, tačiau dažnais atvejais jis puikiai padeda vadovautis renkantis tam tikrą produktą. Neretai, pagal paties vaiko raidą ir intelektą rekomenduojamą amžių galima pailginti arba sutrumpinti dar šešiais mėnesiais. Kaip pavyzdys – jei vaiką skatinsite domėtis konstruktoriais net kai jam dar tik aštuoni mėnesiai jis puikiausiai žais su produktais rekomenduojamais nuo 12 – 14 mėnesių. Papildomai vaikui suteikiant galimybę domėtis žaislais, skirtais kiek vyresniems suteikiate galimybę pažangesniam intelekto vystymuisi, ruošiate vaiką ateičiai greičiau.

Žaislai 7 mėnesių iki vienerių metų amžiaus

Vyresni kūdikiai mėgsta judėti ir daug – įprastai tokiu metu mokomasi vaikščioti, šliaužimas po truputį pereiną į ėjimą. Šiame amžiuje jie vartosi, sukasi, keičia šliaužimą į sėdėjimą ar kitokią, aktyvią veiklą, bando stotis atsirėmę ar prisitraukdami baldų pagalba. Tokio amžiaus kūdikiai supranta savo vardą, gali atpažinti įprastus žodžius, ieškoti įvairių objektų, imti ir dėlioti daiktus, jais naudotis.

Kūdikiams nuo pusės iki vienerių metų amžiaus puikiai tinka lėlės, iškamšos, plastikiniai, mediniai žaislai, vandens žaislai maudynėms. Tokie vaikai gali naudotis kiek „rimtesniais“, o ne tik daužyti ir spaudyti mygtukus ar kratyti bei siekti barškučių. Tokiems vaikams tinka žaislai, kurie gali judėti kartu su vaiku ir skatinti jį judėti daugiau.

Tokio amžiaus vaikai taip pat mėgsta didelius plastikinius žaislus, detales, karoliukus – žaislus, kuriuos jie gali imti, dėlioti, mėtyti. Tam puikiai tinka ir didelės, minkštos konstruktoriaus detalės, mediniai blokeliai su spalvingais atvaizdais.

Tokiems vaikams tinkami ir dideli žaislai susiję su daugiau judėjimo ir interaktyvios veiklos – kamuoliai, stumdukai, vaikštukai – žaislai, skatinantys mokytis vaikščioti.

Svarbu nepamiršti žaislų saugumo

Kuo vaikas mažesnis tuo jis mažiau supranta, tuo mažiau savisaugos instinkto turi. Ypač mažiausiems vaikams, iki vienerių, dvejų metų amžiaus, kuomet žaislai yra ne tik čiupinėjami bet ir kramtomi – tėvams svarbu sekti žaislo nusidėvėjimą.

Net ir iš aukštos kokybės plastiko pagaminti žaislai gali dėvėtis. Jei žaislas sulūžo ir jame atsirado aštrių detalių – žaislo iš viso nebegalima naudoti. Lygiai taip pat rekomenduojame nebenaudoti ir pakeisti nauju žaislą, kur pastebite, jog pradeda dilti ir blukti dažai.

Renkantis žaislus ypač mažiems vaikams būtina atkreipti dėmesį į jų formą – ar jie minkšti, ar neturi aštrių kampų. Papildomai rekomenduojame atsižvelgti į tai ar žaislai lengvai prižiūrimi – valomi ir plaunami.

Tikimės, kad vadovaudamiesi vaikoprekes.lt patarimais išsirinksite mėgstamiausius ir naudingiausius žaislus savo atžaloms. Linkime, kad šie žaislai suteiktų vaikams ne tik džiaugsmo ir užsiėmimo valandų bet visuomet išliktų saugūs ir lavinantys, auginantys naują kartą!

Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2020-02-03
Renkantis žaislus mažiems vaikams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Pard...
2020-02-05
Renkantis žaislus mažiems vaikams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Pard...
2020-02-10
Renkantis žaislus mažiems vaikams svarbu atkreipti dėmesį į jų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Pard...