Žaislai ir žaidimai

1 įvertinimai

Konstrukciniai techniniai blokai yra pasiūlymas visiems vaikams, kurie mėgsta naudoti savo vaizduotę erdvinių struktūrų kūrimui.

€1654
1 įvertinimai

Ši įrankių dėžutė yra puikus pasiūlymas mažam namų pagalbininkui.

€1568
1 įvertinimai

Nuostabus, detalus, iš tvirto plastiko pagamintas lėktuvo modeliukas. 3D dėlionė įdomesnė už paprastą - ją surinkus tai ne plokščias paveikslėlis, o tikras formas turintis modelis. Nuostabus ir keletą įdomių valandų suteiksiantis antrojo pasaulinio karo lėktuvas patiks visiems, jauniesiems lakūnams!

€716
1 įvertinimai
Dėlionę sudaro 418 spalvotų minkštų elementų, pagamintų iš auk&sca..
€1807
1 įvertinimai

Nuostabi ir detali dėlionė. Net 41 elementas iš kurių surinksite tikrą formą turinį gaublį. Gaublį galima naudoti ir kaip tikrą - ant jo yra tikslūs bei spalvingi žemėlapiai. Kūrybiškumą ir fantaziją lavinantis, nuostabus rinkinys!

€1542
1 įvertinimai

Užsakymo komentare parašykite, kokios vabzdžio norite: bitės, boružėlės, žiogo ar drugelio. 

€192
1 įvertinimai

Kaip sudėlioti sferoje esančius kelių sluoksnių kamuolius turint tik vieną angą visoms dalims sutalpinti? Iš pirmo žvilgsnio ši dėlionė gali pasirodyti daug lengvesnė nei yra iš tiesų. Kamuolio viduje rasite spalvingas, keturių dydžių sferas iš skirtingų detalių ir jas visas teks surinkti paties kamuolio viduje. Sukite galvą, bandykite įvairius variantus, o nepavykus pradėkite iš naujo - smagus, lavinantis užsiėmimas ir puikus laiko praleidimo būdas!

Kamuolys maždaug 9 cm skersmens

€1202
1 įvertinimai

Kamuoliukas skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. 

€848
1 įvertinimai

Nuostabus apyrankių kūrybos rinkinys patiks kiekvienai mergaitei. Dėka daugybės skirtingų spalvų ir formų, kokybiškų, medinių karoliukų vaikai galės neriboti savo fantazijos ir kurti neįtikėtino grožio, žaismingus bei nuostabius papuošalus.

€1387
1 įvertinimai

Nuostabus, didelis ir detalus šautuvas. Žaisle daug judančių ir veikiančių elementų. Tiesa, žaislas visiškai saugus, ji iš tikro niekuo nešaudo. Veikimo metu šaudymas imituojamas šviesos bei garso efektais. Puikus pirkinys bet kokiam, jaunajam kareiviui! Pagaminta iš kokybiško ir tvirto plastiko.

€1611
1 įvertinimai
Dauguma vaikų puikiai žino animacinių ir veiskmo filmų herojus- transformerius ir visi nori turėti b..
€1617
1 įvertinimai

Muilo burbulai yra mėgstamiausia mažų ir didelių vaikų pramoga vonioje besimaudant. Fantastiška banginio formos muilo burbulų gamybos mašina suteiks daug džiaugsmo kiekvienam vaikui.

€1600
1 įvertinimai
Komplektas: - Antakiai - Ūsai - Barzda Su ūsais galite apsirengti kaip piratas, Meksikos senel..
€204
1 įvertinimai

Smagus ir žaismingas žaislas. Užtenka elfą suspausti į bet kokį paviršių ir paleisti. Šast ir galite bėgti ieškoti kur šis nuskrido, nušoko. Elfas nušokdamas leidžia linksmą kvatojimosi garsą. Šie elfai labai greitai nušoka ir dingsta iš akiračio, ypač smagu juos gaudyti bei jų ieškoti. Elfas gali atstoti ir badmintono plunksninuką.

€545
1 įvertinimai

Šast ir galite bėgti ieškoti kur šis nuskrido, nušoko. Elfas nušokdamas leidžia linksmą kvatojimosi garsą. Šie elfai labai greitai nušoka ir dingsta iš akiračio, ypač smagu juos gaudyti bei jų ieškoti. Elfas gali atstoti ir badmintono plunksninuką.

€279
1 įvertinimai
Nuostabus vikšrelis, kurį prisukus šis rieda, juda ir rangosi. Spalvingas žaislas prad..
€323
1 įvertinimai

Labai greitai bėgantis, besivartantis ir judrus vabalas suteiks tikro džiaugsmo. Vabalas tarsi pamišęs bėgioja įvairiomis kryptimis, apsiverčia ir pats atsiverčia atgal, juda, kruta ir nenustygsta vietoje! Džiaugsmo ir linksmybių šaltinis.

€697
1 įvertinimai

Puikus rinkinys pradedančiąjam atletui. Rinkinys padės susipažinti su sportu, gerinti koordinaciją, greitį, judrumą bei vengimo judesius. Žaislas padeda sportuoti linksmai, puikiai praleisti laiką ir atsipalaiduoti atsikratant nereikalingo pykčio bei blogų emocijų. Pagerinkite vaiko motorinius įgūdžius smagiai!

€1597
1 įvertinimai

Nuostabus, kokybiškas ugniagesių sunkvežimis skleidžiantis garsus, žybsinčias šviesas bei pučiantis burbulus. Žaislas ypač spalvingas, gražus bei turi daug judančių ir įdomių dalių.

€1600
1 įvertinimai

Nuostabus būgnų rinkinukas su penkiais būgnais, kėde ir visko ko gali prireikti norint muzikuoti. Lavinkite ir supažindinkite vaikus su muzika!

€4077
1 įvertinimai

Nuostabus komplektas jauniesiems gydytojams - žaidimo elmentų suteiks ne tik gausi įranga bet ir kostiumas. Tikru daktaru pasijausti padės chirurginė apranga - kepurė ir marškiniai. Drabužiai nudažyti atitinkamomis, ligoninės spalvomis.

€1806
1 įvertinimai

Visi įrankiai sudedami į lagaminą, o prireikus iš lagamino išsilanksto darbo stalas! Daugybė komplekto dalių, kruopščiai ir kokybiškai pagaminti įrankiai ne tik džiugins jaunuosius meistrus bet ir mokys darbštumo, kūrybiškumo, kruopštumo. Padėkite tėveliams, sutaisykite visus savo žaislus ir namus!

€2388
1 įvertinimai

Autobusiuko formos lagaminėlis su darbo įrankiais kiekvieno mažojo svajonė. Atidarius lagaminėlį pasidaro darbo stalviršis ir įrankių siena, su galimybe įrankius pakabinti. Stalviršyje yra paruoštos skylės, kad būtų galima įsukti varžtus arba juos pritvirtinti. 

€1542
1 įvertinimai

Daugiaaukštė stovėjimo aikštelė su keltuvu, keliais, daugybe priedų ir funkcijų. Šalia aikštelės įsikūrę profesionalūs automobilių aptarnavimo centrai - plovykla, servisas, degalinė.

€3282
1 įvertinimai

Daugiaaukštė stovėjimo aikštelė su keltuvu, keliais, daugybe priedų ir funkcijų. Ant aikštelės stogo rasite ir nusileidimo aikštelę su sraigtasparniu. Šalia aikštelės įsikūrę profesionalūs automobilių aptarnavimo centrai - plovykla, servisas, degalinė.

€3546
1 įvertinimai

Daugiafunkcinė pirmoji kūdikio transporto priemonė, žaislinio automobilio pavidalu, turinti visus būtinus patogios kelionės elementus. Automobilis skirtas vaikams nuo 12 mėnesių, kuriems reikalinga papildoma apsauga norint patogiai ir saugiai važiuoti automobiliu.

€3989 €6174
1 įvertinimai
Aitvaras yra puikus pasiūlymas žaisti lauke visai šeimai. Didelis, lengvos konstrukcijo..
€695
1 įvertinimai

Itin didelis, nuostabus ir pilnai automatinis ginklas. Didžiulė būgninė apkaba užtaisoma dvidešimčia minkštų šovinių - paspaudus gaiduką jie automatiškai iššaunami.

€5016
1 įvertinimai

Nuostabus, didelis ir spalvingas gaisrinės stoties konstruktorius. Čia rasite tikros ugnies, gaisrininkų su uniformomis, iškvietimo pultą, gaisrinės automobilį ir daugybė kitų, smagių elementų. Komplekte esanti lengvai suprantama instrukcija, paveikslėliais iliustruoja statybų procesą. Surinkimui prireiks ne vienos valandos!

€5771
1 įvertinimai

Ypač gausiame komplekte esančiai įrangai nereikia elementų - čia rasite viską nuo šukų ir plaukų džiovintuvo iki nagų lako ar lūpų dažų! Atidarykite mažųjų svajotojų grožio saloną.

€1620
1 įvertinimai

Labai smagus, detalus ir didelis kombainas leis nuimti savo didžiulį kukurūzų derlių. Žaislas labai realistiškas, kaip tikrame yra transportavimo ir darbo rėžimai - atitinkamai išsilanksto padargai.

€1622
1 įvertinimai

Labai detalus, žavingas ir mielas lėlės biusto komplektas su plaukų priežiūros rinkiniu. Puikus žaislas jaunosioms kirpėjoms ir modeliuotojoms. Žaislas suteikia neribotas galimybes kurti įvairiausias šukuosenas ir skirtingai prižiūrėti lėlės plaukus. 

€1607
1 įvertinimai

Nuostabus ir didelis komplektas jauniesiems meistrams. Čia rasite ne tik daugybę skirtingos įrangos, tvirtinimo, montavimo elementų, dalių ir varžtų su veržlėmis bet ir visą stalą su vieta įrankiams laikyti.

€2316
1 įvertinimai
Ypač gausus ir didelis prekybos centro prekystalio komplektas tiks vienam ar keliems vaikams. Žaiski..
€3933
1 įvertinimai

Detalus, žaismingas ir gausus komplektas. Jei ieškote daug mažų ir mielų mašinyčių - šis rinkinys jums. Čia ir automobiliai, lėktuvas, sunkvežimiai, sraigtasparnis ir kelio ženklai - viskas ko prireiks sėkmingai lėktuvo priežiūrai, išlydėjimui ir pakilimui!

€2457 €3879
1 įvertinimai

Labai detalus ir žaismingas kontruktorius tikriems ugniagesiams. Surinkite didžiulį ugniagesių sunkvežimį arba gaisrinės stotį. Net 607 elementai garantuos ne vieną įdomią statybų valandą! Komplekte ir įvairūs gaisrininkų įrankiai, priedai, vandens žarnos bei paičių ugniagesių figūrėlės!

€2649
1 įvertinimai

Vienas svarbiausių kambarių - virtuvė, juk čia galime pasigaminti nuostabius, nepakartojamo skonio maisto šedevrus. Lygiai taip pat virtuvės reikia ir jūsų mažųjų atžalų lėlytėms.

Nuo €3638
1 įvertinimai

Nuostabus ir didelis įrankių rinkinys. Nuo šiol padėti tėveliams bus dar lengviau, kadangi komplekte lengvam transportavimui skirta dėžė, įrankių diržas patogensniam naudojimui bei šalmas saugumui.

€1355
1 įvertinimai

Nuostabus ir realistiškas šautuvas nudažytas ryškiomis spalvomis. Komplekte rasite taikinį bei galėsite praktikuoti taiklumą su draugais. Šautuvas elektrinis, jį įjungus šaudoma automatiškai, vienu metu šaunama viena kulka. Komplekte pridedami saugūs šoviniai - dešimt su prilimpančia, dešimt su paprasta galvute, pagaminti iš gumos. Šautuvas vieną kulką nusviedžia 10 - 15 metrų.

€1851
1 įvertinimai

Labai žavingas ir spalvingas rinkinys leis pasijausti tikra kambarių tvarkytoja ar namų šeimininke. Aukštos kokybės vežimėlyje rasite viską, ko prireiks švariai ir kruopščiai sutvarkyti bet kokią netvarką! Puikus rinkinys visiems vaikams, norintiems padėti tėveliams tvarkytis!

€2501 €3951
1 įvertinimai
Itin didelis ir detalus, karinis transporto lėktuvas su šviesos ir garso efektais. Lėktuvo sp..
€2091
1 įvertinimai

Didelis, detalus ir ypač gražus ekskavatorius skirtas kiekvienam statybų profesionalui! Daugybė nuotoliniu būdu valdomų funkcijų, guminiai, kibūs vikšrai bei įkraunamas akumuliatorius garantuos daug džiaugsmo ir žaidimo valandų!

Nuo €6240 €9858
1 įvertinimai

Nuostabi ir didelė bei lengva lovelė tarsi tikra - turi apsauginį tinklelį, yra pagaminta iš kokybiškos ir tvirtos medžiagos.

€1583
1 įvertinimai

Didžiulė, kokybiška, spalvinga ir medinė virtuvėle siekia net 112 x 31 x 102 cm! Labai kruopšiai pagaminta, detali, turinti daug įvairių, realistiškų elementų!

€9203
1 įvertinimai

Pjaustymas, maišymas, kepimas yra tiek pat įdomus kiek ir yra pavojingi mažiesiems. Todėl geras sprendimas yra turėti saugią virtuvę skirtą vaikams, kurios pagalba jis galės paruošti vakarienę lėlėms ir meškiukams :)

€5091 €6666
1 įvertinimai

Nuostabus ir ypač gausus komplektas - šioje dailioje ir detalioje virtuvėje rasite gausybę spalvingų priedų. Kaitlentės imituoja veikimą šviesos ir garso efektais, kai kurios daržovės ir vaisiai gali būti „perpjauti“ dalimis.

PASTABA: Lietuvos sandėlyje turime tik rožinę spalvą, kurią pristatysime per 0-2 darbo dienas. Mėlynos spalvos pristatymas 3-5 darbo dienos.

€3756
1 įvertinimai

Didžiulė, įspūdinga ir lanksti magiškoji trasa. Ji šviečia tamsoje, automobilis žybsi ir švyti važiuodamas, o papildomi elementai kaip neįtikėtinos kilpos, tiltas bei tunelis sukuria papildomo žaismingumo ir įdomumo prieskonį.

Nuo €1969
1 įvertinimai

Nuostabus, žavingas ir spalvingas virtuvėlės rinkinys. Ši virtuvėlė patiks visiems, jauniesiems šefams. Čia rasite daug garso bei šviesų efektų, veikiančią kriauklę iš kurios čiaupo bėga vanduo, skleidžiančius garus puodus bei šaldytuvą. Komplekte gausu papildomų priedų - maisto, puodelių, įrankių, indų ir kitų žaismingų elementų!

€4022
1 įvertinimai

Nuostabi, labai aukštos kokybės, pilnai medinė virtuvėlė pradžiugins kiekvieną. Atsidaro orkaitės durelės, visi elementai imituoja tikrus ir atrodo ypač realistiškai.

€6666
1 įvertinimai

Didžiulė, įspūdinga ir lanksti magiškoji trasa. Ji šviečia tamsoje, automobilis žybsi ir švyti važiuodamas, o papildomi tiltai padės trasą dar įmantriau išvingiuoti ir sudėlioti, kas suteiks papildomo žaismingumo ir įdomumo prieskonį.

Nuo €2081
1 įvertinimai

Žavus ir ypač gausus kareivėlių rinkinys. Čia rasite įvairių pozų, dviejų skirtingų pozų kareivėlių ir begalę kitos karinės technikos - nuo medžių ir apsauginių įtvirtinimų iki tankų ar mašinėlių! Su šiuo rinkiniu tikrai taps lengva ir smagu sužaisti didžiulį mūšį.

€2159 €3566
1 įvertinimai

Čia rasite gausybę priedų ir plaukų ir barzdos priežiūrai. Padailinkite mamos šukuoseną ar suteikite tėčiui naują įvaizdį - rinkinyje esantys žaislai padės vaikui pasijausti tikru kirpėju. Žaislai pagaminti iš saugaus plastiko, kai kurie žaislai turi mechaniškai veikiančias funkcijas, leidžia garsus.

€1560
1 įvertinimai

Pliušinis žaislas yra kone labiausiai su vaikyste asocijuojamas dalykas. Pliušiniai žaislai ne tik moko meilumo, rūpesčio - juos malonu, liesti, apkabinti, jie tampa geriausiais vaiko draugais.

€4871
1 įvertinimai

Ypač didelis ir detalus traukinys. Traukinys turi nuotolinio valdymo pultą, skleidžia šviesos efektus bei dūmus. Žaislas maitinamas įkraunamu akumuliatoriumi, taigi nereikės dažnai keisti elementų.

Nuo €5463 €6769
1 įvertinimai

Kiekvienas vaikas svajoja apie lenktynių trasą, o ši ypatinga - tokios niekur kitur nerasite. Šios trasos išskirtinumas, kad vingiais ir kilpomis lenktyniauja traukinys ir automobilis, kad pagaliau išsiaiškintų klausimą kuris greitesnis! Surinkta trasa didelė - net 115 x 75 x 25 cm.

Nuo €3467
1 įvertinimai

Naujos, didelės mokomosios daugiafunkcės dirbtuvės mažajam mechanikui. Žaislas vaikui suteikia galimybę pamėgdžioti suaugusiųjų atliekamus veiksmus.

€3111 €4758

Vaikoprekes.lt - žaislai ir žaidimai vaikams internetu, platus asortimentas, greitas pristatymas, trasos, garažai, traukinukai, virtuvėlės, konstruktoriai internetu

vaikoprekes.lt žaislai internete, vaikiški produktai internetu, kokybiški žaislai, žaislų pasirinkimas internete, lenktynių trasos, garažai, automobiliai, konstruktoriai internete, lėlės, virtuvėlės internetu

Perkamiausios prekės Visos prekės
1 įvertinimai

Interaktyvus lėktuvas su garsu ir šviesomis, be abejo, patiks kiekvienam mažajam pilotui.

€1549
1 įvertinimai

Visos mažosios mergaitės mėgsta puoštis ir gražiai atrodyti! 

€1508
1 įvertinimai

Interaktyvus, nuotoliniu būdu valdomas valdomas "T-Rex" yra pasiūlymas kiekvienam šių būtybių gerbėjui.

Nuo €3423 €4771
1 įvertinimai

Smagus žaidimas vaikams ir suaugusiems!

€756
1 įvertinimai

Didelis žaidimų namelis turi duris dviejose namelio pusėse, o tvirta palapinės konstrukcija leidžia lengvai jį pernešti iš vienos vietos į kitą.

€2346 €3534
1 įvertinimai

Puikus žaidimas šeimai.

€483
1 įvertinimai

Šauni interaktyvi taupyklė Godzila- šaunus ir linksmas būdas mokyti vaikučius taupyti.

Nuo €1585
1 įvertinimai

Puikus pirmasis vaiko metalofonas su 6 spalvingais klavišais.

€1568
1 įvertinimai

Talismanas Nenia yra gražus ir žavus padarėlis.

€1568
1 įvertinimai

Rinkinys puikiai tiks mėgstantiems auginti ir rūpintis augalais vaikams.

€1605
Rašyk
Skambink